hakkimizda_promo

Oxygen

Hayatın Kaynağı

Müşterilerimizden Dinleyin

 • PwC - Sibel Eren

  PwC

  Sibel Eren

  İnsan Kaynakları Kıdemli Müdürü

  PwC Türkiye olarak Oxygen İnsan Kaynakları Danışmanlık hizmetleri ile yürüttüğümüz danışman alımı projemizde birlikte çalıştık. PwC İnsan Kaynakları Kıdemli Müdürü olarak yürüttüğüm bu projede Oxygen ile verimli bir işbirliği sürecimiz oldu. İnsan Kaynakları ekibi olarak ana prensibimiz, danışmanlık firmaları ile aramızdaki iletişimin sadece belli bir pozisyona yönelik ilerlemesinden ziyade, uzun vadede farklı konularda da danışmanlık alabilecek şekilde devamlılığını sağlamaktır. Bu kapsamda Oxygen ekibi ile süregelen işbirliğimiz doğrultusunda kendilerinden son derece ilgili, takipçi ve sistematik bir çalışma temposu içinde PwC ile uyumlu bir iş ortağı olarak desteklerini sürdürmüşlerdir.
  Danışmanlık birimimiz için yürütülen işe alım projesinde içerideki ihtiyaçları algılayabilme, firma ve ekip yapısını doğru analiz ederek gelen talepleri karşılama ve yenilikçi yaklaşımıyla yön verebilme konusunda bizlere büyük destek vermişlerdir. İşbirliği, pozitif bakış açısı ve özverili yaklaşımları için teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da İnsan Kaynakları uygulamalarına yönelik farklı projelerde bu pozitif ilişkinin sürdürülmesini arzu ederiz.
  Sevgi ve saygılarımla,
  Daha Fazlası
 • Mondi Tire Kutsan - Yelda Öztop

  Mondi Tire Kutsan

  Yelda Öztop

  Human Resources Executive

  Zorlu ve rekabet ortamına rağmen Oxygen Consultancy, özellikle de acil durum teşkil eden önemli bir projemiz için hızlı ve başarılı bir şekilde yanıt vererek farkını ortaya koydu. Bir ajansın sahip olması gereken en önemli özelliklerden biri müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlaması, müşterinin güvenini kazanmasının yanı sıra müşteriye, adaya dostane bir tavırla yaklaşarak, işe alım sürecini izlemesi ve iyi bir şekilde takip etmesidir. Oxygen Ekibiyle tanıştığıma oldukça memnun olduğumu ve bu konularda oldukça başarılı olduklarını söylemeliyim. Sizlere işbirliği için teşekkür ediyorum ve hizmetlerinizi diğer şirketlere tavsiye etmekte tereddüt etmiyorum.
  Daha Fazlası
 • Aco Türkiye - Hüseyin Arslan

  Aco Türkiye

  Hüseyin Arslan

  Satış Direktörü

  Oxygen Consultancy firması ile büyüyen organizasyonumuzdaki farklı bölgelerin satış pozisyonlarına personel yerleştirmek için çalıştık. Çalışma prensipleri firmamıza yakın olduğu ve bizi gerçekten iyi anladıkları için verimli bir süreç yaşadık. Çok kısa sürede istediğimiz profiller de adaylar önererek bize önemli katkı sağladılar. İstanbul ve Ankara ekiplerine performanslarından teşekkür ediyoruz.
  Daha Fazlası
 • Coface - Merve Çıtmacı

  Coface

  Merve Çıtmacı

  HR and Administration Manager

  Oxygen Consultancy, ile 2013 yılında çalışmaya başladık. Oxygen Consultancy, deneyimli ve donanımlı uzman kadrosu ile, ihtiyaçlarımız doğrultusunda belirlenen kriterlerimize uygun profil seçimi ve orta düzey yönetici bulma ve yerleştirme konularında bize danışmanlık hizmeti verdi. İşbirliğimiz süresinde, göstermiş oldukları güler yüzlü yakın ilgi ve destek için tüm Oxygen ekibine teşekkür ediyor, işe alım ve yerleştirme konusunda ihtiyaç duyan tüm firmalara büyük bir memnuniyetle tavsiye ediyorum.
  Daha Fazlası
 • Hızlıal.com - Barış Akyürek

  Hızlıal.com

  Barış Akyürek

  Assistant Manager

  Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olarak, ekibimizi hızla büyütüyoruz. Kimsenin zamanını boşa harcamadan istenen profilde ekip arkadaşı bulmanın da bence en kısa yolu Oxygen Consultancy.  Hem müşterisinin hem de adayın isteklerini detaylı olarak anlayan ve  sadece bu isteklerin kesiştiği durumda harekete geçen sayılı şirketlerden biri.
  Daha Fazlası
 • Turcas Petrol - Elif Kırankabeş

  Turcas Petrol

  Elif Kırankabeş

  İnsan Kaynakları Müdürü

  Oxygen Danışmanlık ile 2 yıldır çalışıyoruz. Profesyonel bir ekipleri var. İhtiyaçlarımıza yanıt veriyor, kültürel ve teknik açıdan gereksinimlerimizi anlıyorlar ayrıca yüksek potansiyele sahip adayları zamanında belirleme yeteneğine sahipler.
  Daha Fazlası
 • AvivaSA - Derya Keskin Demirel

  AvivaSA

  Derya Keskin Demirel

  Resources Recruitment and Career Manager

  Oxygen Consultancy, özellikle teknoloji ekibimizin işe alımlarında uzun soluklu partnerimiz oldu. Oxygen Consultancy Teknoloji ekibi olarak ihtiyaçlarımızı anlayıp, hızlı çözümler sunmayı başarabildi. Özellikle piyasada kaynak açısından çok zorlanılan pozisyonlarda detaylı araştırmalar yapıp alanında uzman, ilgili fonksiyonlarda deneyimli danışmanları ile hızlıca işe alımlarımızı tamamladı. Ekip liderlerinin yönlendirmeleri, müşterinin yapısını hemen kavrayıp doğru aksiyon almaları, sürekli bilgi akışını sağlamaları doğrultusunda kendilerini tanıdıkça ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladık.
  Daha Fazlası
 • Bel Karper Gıda - Aytekin Yıldız

  Bel Karper Gıda

  Aytekin Yıldız

  CFO

  Yaklaşık 4 yıldır birlikte çalıştığımız Oxygen consultancy, Bel Türkiye’nin büyüme sürecinde işe alımlardaki desteğiyle bizim için gerçek bir iş ortağı olmuştur. Hızlı, esnek ve müşteri odaklı çözümlerinin yanısıra her zaman pozitif yaklaşımları da bu işbirliğinin artmasında önemli bir rol oynamıştır. Oxygen Consultancy öncelikle şirketimizin adaylardan beklentilerini ve şirket kültürümüzü tam olarak anlamaya çalışmış, sonrasında da bu beklentilere cevap verebilecek adayları bularak bize yönlendirmiştir. Aramıza Oxygen aracılığıyla katılan arkadaşlarımızın hemen tamamının gösterdikleri başarılı performansta bu prosesin doğru çalıştığının en güzel kanıtıdır. Kendilerine firmamızın gelişimine katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.
  Daha Fazlası
 • Schneider Electric - Yasemin Akbey

  Schneider Electric

  Yasemin Akbey

  İnsan Kaynakları Müdürü

  İK'cıların bitmek tükenmek bilmeyen ve sınır tanımayan işe alım taleplerine tutkuyla yaklaşan bir ekip !
  Daha Fazlası
 • Alexion Turkey - Gülşah Doğan Alakuş

  Alexion Turkey

  Gülşah Doğan Alakuş

  Senior HR Manager

  Oxygen Danışmanlık ile Alexion Türkiye’nin kuruluşundan bu yana çalışıyoruz. Oxygen Danışmanlık gerçek bir iş ortağı olarak hareket ediyor ve belirli ve eşsiz görevlerde bize destek sağlıyor. İlaç sektörü, empati, operasyonel verimliliği, yapıcı yaklaşım ve açık iletişim alanlarındaki bilgisi tüm süreçlerimiz boyunca fark ettiğim olumlu yaklaşımlardı. Oxygen Danışmanlık’ı İK çalışanlarını işe almada güçlü ve değerli bir ortak olarak şahsen önerebilirim.
  Daha Fazlası
 • DuPont - Bahar Buket Süren

  DuPont

  Bahar Buket Süren

  HR Leader

  Türkiye, DuPont’un temel pazarlarından biri olmuşken, DuPont Türkiye, 2020 Büyüme Stratejisi’ni gözden geçiriyor. Sürekli büyümemizi sağlamanın temel faktörlerinden biri kuruluşumuza yeni yeteneklerin katılmasıdır. Oxygen Danışmanlık kesinlikle güvenilir ve değerli bir ortağımızdır ve şirketin yüksek kalitedeki hizmetlerini takdir ediyoruz. Belirli beceri ve deneyimlere sahip adayları bulma gibi özel alanlarda bile, kusursuz destek sağlıyorlar. Yaptıkları işler, İK hedeflerimize ulaşmamızda temel bir etken.
  Daha Fazlası
 • Novo Nordisk - Nüket Germirli

  Novo Nordisk

  Nüket Germirli

  İnsan Kaynakları Direktörü

  Oxygen Danışmanlık ile çeşitli projelerde çalışıyoruz ve her seferinde bizim için doğru bir çözüm ortağı olduğunu hissediyoruz. Ne zaman onlarla iletişime geçsek, çalışma konusundaki odaklılıkları ve hazır olmalarının yanı sıra olumlu tavırları ve güvenilirlikleriyle karşılaşmak her zaman çok güzel.
  Daha Fazlası
 • Merrill Lynch - Banu Oksun

  Merrill Lynch

  Banu Oksun

  İnsan Kaynakları Müdürü, Liderlik & Yetenek Yönetimi

  Merrill Lynch Türkiye Ofisi olarak, Oxygen Consultancy ile bizim için zor bir dönemde birlikte çalıştık. Öncelikle, Türkiye pazarına ilk defa giriş yapmanın getirdiği zorluklar ve bu zorluklar içinde çıkabilecek tüm engellerin aşılması için çalışmalarımız devam ederken; söylemekten mutluluk duyarım ki, bu zorlu sürecimizde, doğru adımları ve kararları ile operasyonel anlamda beklediğimiz doğru kaynakları bize sunarak süreci başarı ile yönetmemize yardımcı oldular. Yeni iş ortamına alışma, iş plan ve yapısını belirleme konularında çalışmalarımız sürerken, işimize adapte olmaktaki hızları ve devamlı değişen beklentilerimizi karşılamaları ile beraber bünyemize 10’dan fazla çalışan kazandırdı. Açıkça söylemeliyim ki, bizimle yaptıkları iş ortaklığı ile sağlanılan fayda ve uzun yıllar ilişkimiz devam edecek.

  Daha Fazlası
 • Avon Türkiye - Canan Karacan

  Avon Türkiye

  Canan Karacan

  İnsan Kaynakları Müdürü

  Avon Türkiye’nin büyümesi ve gelişmesinde Oxygen Consultancy’nin desteklerine minnettarız. İsteklerimizin ve ihtiyaçlarımızın anlaşılması ve sundukları servisin kalitesinden dolayı oldukça memnunuz. Oxygen Consultancy’ e her zaman güveniyor ve onu etkili, üretken ve tam anlamıyla stratejik bir ortak olarak görmekteyiz.

  Daha Fazlası
 • Fournier İlaç - İnci Kayın

  Fournier İlaç

  İnci Kayın

  Genel Müdür

  Oxygen Consultancy çalışmaktan memnuniyet duyduğumuz, insan kaynakları sektöründe başarılı bir danışmanlık firmasıdır. Takımımızda çalışmak üzere kıdemli yönetici arayışımızda bize danışmanlık hizmeti verdi. Oxygen Consultancy ilaç endüstrisinde ve bu sektördeki tüm süreçlerde yetkin, kaynak bulma konusunda uzman bir firmadır. Oxygen Consultancy’e sağladıkları hizmet ve uzun dönemli ortaklıkları için teşekkür ederiz.

  Daha Fazlası
 • British American Tobacco - Birsen Çevik Özkaya

  British American Tobacco

  Birsen Çevik Özkaya

  İnsan Kaynakları Direktörü

  Oxygen Danışmanlıkla yaklaşık iki yıldır farklı seviyelerdeki pozisyonlarımız için çalışmaktayız. Oxygen’i tercih etmemizin en önemli nedeni -özellikle - yönetici seviyesinde kaliteli bir özgeçmiş databankına sahip olmaları. Şu anda şirketimizde Oxygen vasıtasıyla çalışan arkadaşlarımızın performansı da bunu kanıtlamakta. Oxygen Danışmanlığın konusunda tecrübeli ve profesyonel danışmanlarla çalışıyor olması da işbirlikteliğimizin sürüyor olmasında çok önemli bir etken. Oxygen Danışmanlık’a sektörde başarılar diliyoruz.

  Daha Fazlası
 • DuPont Türkiye - Ebru Katip

  DuPont Türkiye

  Ebru Katip

  Türkiye-Orta Doğu & Afrika İnsan Kaynakları Müdürü

  Türkiye DuPont için son dönemde önemini oldukça arttırmış bir pazar. Bu pazardaki istikrarlı büyümeyi ise ancak organizasyon için “doğru” yetenekleri bulup ve yerleştirme ile sağlanabileceğini biliyoruz. Oxygen Consultancy stratejik amaçlarımıza ulaşmamızda oldukça büyük destek sağlamakta. Profesyonel, deneyimli ve yetenekli danışmanları ile İş Geliştirme, İnsan Kaynakları ve Finans alanlarında işe yerleştirmelerde firmamıza önemli bir destek sağlamıştır. Oxygen Consultancy Türkiye’de ki işe alım ve işe yerleştirme organizasyonlarımızda bizim birinci tercihimiz olmaya devam edecektir.
  Daha Fazlası
 • Türk Henkel A.Ş. - Başak Köktürk

  Türk Henkel A.Ş.

  Başak Köktürk

  İşe Alım, Eğitim ve Gelişim Müdürü

  Oxygen Consultancy ile son bir yıldır çalışmaktayız. Zor durumlarımızda işe alımlardaki destekleri inkar edilemez. Oxygen Consultancy’nin bakış açısı ve olaylara yaklaşımı oldukça profesyonel ve doğru insanı bulmamız için bizimle işbirliğinde bulunmaktalar. Destekleri için teşekkür ederiz ve daha uzun süre çalışmayı ümit ederiz.

  Daha Fazlası
 • Boehringer Ingelheim İlaç - Ebru Kurtuluş

  Boehringer Ingelheim İlaç

  Ebru Kurtuluş

  İnsan Kaynakları Müdürü

  Oxygen Consultancy, ihtiyaçlarımız doğrultusunda belirlenen kriterlerimize uygun profil seçimi ve orta düzey yönetici bulma ve yerleştirme konularında bize danışmanlık hizmeti verdi. Oxygen Consultancy’e organizasyonumuza ve firmamıza değer katan iş ortaklığından; güvenilir, hızlı ve uzman yaklaşımından dolayı teşekkür ederiz.

  Daha Fazlası
 • MTS Group (Merloni TermoSanitari S.pA), - Matteo Della Grazia

  MTS Group (Merloni TermoSanitari S.pA),

  Matteo Della Grazia

  İnsan Kaynakları ve Organizasyon Müdürü

  Türkiye şubemiz için farklı pozisyonlar ve arayışlarımızda Oxygen Consultancy ile birlikte çalıştık. Profesyonel yaklaşımları, ihtiyaçlarımıza verdikleri geri dönüş ve özverili çalışmaları konusunda kendileriyle çalışmaktan gurur duyduk.

  Daha Fazlası
 • Masterguard - Nergin Özgür

  Masterguard

  Nergin Özgür

  Bölge Satış Müdürü

  Chloride PLC Grup’un bir parçası olarak Masterguard Güç Kaynakları Ltd. Şti. iki yıldan fazla zamandan beri Oxygen Consultancy ile birlikte çalışmaktadır. Bu süre boyunca Oxygen Consultancy Teknoloji Ekibi işe alım sorunlarımızla başa çıkarak, kurumsal kültür ve ihtiyaçlarımızı anlayarak her zaman mükemmel bir çaba gösterdi. Oxygen Consultancy tüm işe alım sürecinde, açık pozisyonlarımız için uygun adayları araştırarak, mülakat yaparak ve en denk adayları bularak bize yardımcı oldu. Oxygen Consultancy’i hiç tereddüt etmeden işe alım hizmetleri adına öneririm. Oxygen Consultancy’nin insan kaynakları alanındaki profesyonel uzmanlıklarına dayanarak herhangi bir firmanın işe alım aktivitelerinde karlı yardımlarda bulunacağından eminiz.

  Daha Fazlası
 • Bankalararası Kart Merkezi - Fahri Tatlı

  Bankalararası Kart Merkezi

  Fahri Tatlı

  İnsan Kaynakları & Finans Müdürü

  Bankalar Arası Kart Merkezi (BKM), insan kaynakları için bir hayli önem teşkil eden, kredi kartı sektöründe hizmet veren 1990 yılında kurulmuş bir firmadır. Firmamız bu nedenden ötürü insan kaynakları alanında Oxygen Consultancy ile çalışmaktadır ve de çok sayıda işi birlikte başarmıştır. Karşılıklı güven ve memnuniyet çerçevesinde, Oxygen Consultancy’nin gelecekte de danışmanımız olmasından kıvanç duyuyor olacağız. Oxygen Consutancy’e insan kaynakları hizmetleri alanındaki katkıları için teşekkür ederiz.

  Daha Fazlası
 • Lyondell Basell Polyolefins - Belkıs Tamakan

  Lyondell Basell Polyolefins

  Belkıs Tamakan

  Genel Müdür

  İşe alım faaliyetlerimiz sürecince nefes almamıza yardım eden Oxygen Danışmanlık ile çalışmak harika bir deneyim. Gelişmekte olan poliolefin pazarında lider sıfatıyla hareket etmek için, iş faaliyetlerini desteklemek adına güçlü ve proaktif bir ekibe sahip olmak zorunluluktur. Oxygen’in profesyonel yaklaşımı sayesinde, şirket bünyesine ticari ve teknik pozisyonlarda birçok çalışanı katmayı başardık ve zaman geçtikçe, ne kadar doğru bir tercih yapmış olduğumuzu gördük. Potansiyel adaylara ulaşmada derinlikli ve incelikli çalışma yöntemini, iyi faaliyet alanı anlayışını ve dakikliğini takdirle karşılıyoruz.  

  Daha Fazlası
 • Digital Platform (Digiturk) - Zeynep Can

  Digital Platform (Digiturk)

  Zeynep Can

  Organizasyon Geliştirme Müdürü

  Oxygen Consultancy, Digiturk için özellikle kritik pozisyonlar adına tercih edilen bir firmadır, Oxygen tarafından sunulan adayların kalitesi yüksek standartlardadır ve biz çok yüksek bir seviyede hizmet gördük. Kişisel olarak Oxygen Consultancy’i güçlü ve değerli bir insan kaynakları işe alım partneri olarak önerebilirim.

  Daha Fazlası
 • SONY EURASIA A.Ş. - Mustafa Gülser

  SONY EURASIA A.Ş.

  Mustafa Gülser

  İnsan Kaynakları Direktörü

  Oxygen Consultancy, güçlü ve uzun dönemli çalıştığımız güvenilir iş ortaklarımızdan biridir. İçinde bulunduğumuz iş ortamında rekabet edebilmek için yaratıcı ve hızlı çözümler bulmak gerekiyor. Oxygen Consultancy’nin inanılmaz enerjisi ile acil olan ihtiyaçlarımıza profesyonel çalışma tarzları ile cevap verdiler. Uzun süre devam edecek iş ortaklığı ve işbirliği için teşekkür ederiz.
  Daha Fazlası
 • SONY EURASIA A.Ş. - Esin Eryılmaz

  SONY EURASIA A.Ş.

  Esin Eryılmaz

  İnsan Kaynakları Uzmanı

  IT sektörü daha önce hiç bu kadar hızlı bir büyüme yaşamamıştı. Türkiye pazarındaki teknolojik yenilikler yeni gelişen pazar yapısını ve bu sayede arzı beraberinde getirdi.

  Türkiye global IT sektörüne hızlı bir giriş yaptı ve Oxygen Consultancy bu sektördeki işe alım konusunda büyük bir adım attı. Yeni ve alanında başarılı profesyonel yerleştirme konusunda yeni müşteri yönetimi aşamasına çok hızlı adapte oldular. Çalışma süremiz içerisinde Oxygen Consultancy’nin hızlı, özverili çalışma tarzlarına şahit olduk. Farklı ve niş pozisyonlar için firmamız ile işbirliği yaparak istenileni karşılayıp başarı elde ettiler. Oxygen Consultancy işbirliği ile inanıyoruz ki, IT sektöründe rekabetçi bir avantaj sağladık.

  Daha Fazlası
 • TÜRKİYE ve CAUCAR - Hande Eskinazi

  TÜRKİYE ve CAUCAR

  Hande Eskinazi

  İnsan Kaynakları Direktörü

  Oxygen Consultancy bugünlerde, doldurulması zor olan kendine özgü teknik bir pozisyon için bize işe alımda destek verdi. Oxygen sadece operasyonel anlamda verimlilikle değil, hassas tavrıyla da bir adım öndeydi. Oxygen Consultancy sürece yönelik pozitif yaklaşımı, açık ve direkt iletişimi ile bizi etkilemiştir.
  Daha Fazlası
 • BORUSAN TELEKOM - Arzugül Nalcıoğlu

  BORUSAN TELEKOM

  Arzugül Nalcıoğlu

  İnsan Kaynakları Müdürü

  İnsan Kaynakları sektöründe işini iyi takip eden, ihtiyaçlarınıza hemen cevap veren, sizinle anında irtibata geçecek bir danışmanlık firması bulmak zordur.
  Oxygen Consultancy dostça çalışma ortamı sağlayan, güvenilir, inisiyatifi ele alan yaklaşımları ile işe alım konusunda çalışan ender bulunan firmalardan biridir. Bize sundukları hizmet için çok teşekkür ederim. Sunduğunuz hizmetleri hiç bir tereddütüm olmadan tavsiye ederim.
  Daha Fazlası
 • Global Investment House - İhsan Sancay

  Global Investment House

  İhsan Sancay

  Türkiye Yatırımları Direktörü*

  Oxygen Consultancy çok doğru bir zamanda ve kişi ile bize geldi. Profesyonellikleri, değer katan anlayışları ile sundukları çözüm odaklı yaklaşımları, çalışma stilleri ile diğer kurumlara da örnek bir firmadır. Global Investment House Türkiye olarak, kurumumuz için sundukları tüm hizmetler ve çalışma sürecimizde kendileri ile çalışmaktan memnun olduk. Oxygen Consultancy, profesyonel çözümler üreten güçlü bir firma, kendileri ile çalışma fırsatını yakaladığımız ve bize kattıkları destek için teşekkür ederiz.  * Müşterimizin bir önceki çalıştığı kurumda verdiğimiz hizmet için düşünceleri
  Daha Fazlası
 • AirTies Kablosuz İletişim - Dilge Dogan

  AirTies Kablosuz İletişim

  Dilge Dogan

  İnsan Kaynakları Müdürü*

  AirTies olarak ARGE Mühendislerimizin işe alımında Oxygen ile birlikte çalıştık. Deneyimlerimize istinaden ,herhangi bir firma, onlarla çalışmaktan memnun kalacaktır. Onların uzmanlık ve profesyonellik hassasiyetleri bizim kültür ve değerlerimize, bu nedenden dolayı da kazançlarımıza kesinlikle yansımıştır.  * Müşterimizin bir önceki çalıştığı kurumda verdiğimiz hizmet için düşünceleri
  Daha Fazlası
 • Accor Services Türkiye - Koray Özbay

  Accor Services Türkiye

  Koray Özbay

  Genel Müdür*

  Türkiye büyük bir değişimin dönüm noktasında bulunmaktadır. Türkiye gelecek 10 yıl içerisinde, ekonomik, sosyolojik, politik ve teknolojik alanda vizyonunu değiştirecektir. Bu değişim de ancak yüksek kalitede insan sermayesi ile gerçekleşebilecektir. Türkiye’de ki çoğu firmanın temel sorunu doğru zamanda doğru pozisyona doğru ücret ile insan yerleştirmektir. Oxygen Consultancy insan kaynakları sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile Oxygen Consultancy dünya çapındaki bilgi birikimi ile Türkiye’de Accor Group gibi pek çok firmanın ilk tercihidir.  * Müşterimizin bir önceki çalıştığı kurumda verdiğimiz hizmet için düşünceleri
  Daha Fazlası
 • Sun Microsystems - Bahar Tarhan

  Sun Microsystems

  Bahar Tarhan

  Türkiye ve Orta Asya Finans ve İdare İşleri Müdürü*

  Oxygen Consultancy, Sun Microsystems için farklı pozisyonlarda bize hizmet verdi. Bizim organizasyon ve iş yapımıza uyum sağlayabilecek profil bulmada yüksek kalite ve güvenilir hizmet sağladı. Gelecekte olabilecek projeler için Oxygen Consulatancy ile iş ortaklığımıza devam etmekten zevk duyarız.  * Müşterimizin bir önceki çalıştığı kurumda verdiğimiz hizmet için düşünceleri
  Daha Fazlası
 • Carl Kuhne - Captuğ Kitapçıoğlu

  Carl Kuhne

  Captuğ Kitapçıoğlu

  Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü*

  Oxygen Consultancy profesyonel çalışan, tecrübeli ve sektördeki itibarı yüksek bir firmadır. İş ortağımız ve ekip üyemiz olarak bize destek verdi. Türkiye’deki işe alım aktivitelerini yürütmek ve bize bu konuda hizmet verebilecek firmalar arasında ilk tercihimiz Oxygen Consultancy’dir. Firmamıza sunmuş oldukları hizmet için teşekkür eder, başarılarının devamı dileriz.  * Müşterimizin bir önceki çalıştığı kurumda verdiğimiz hizmet için düşünceleri
  Daha Fazlası
 • Syngenta Türkiye - Taner Aykaç

  Syngenta Türkiye

  Taner Aykaç

  Genel Müdür*

  Oxygen Consultancy deneyime değer veren, konusunda uzman, uzun dönemli çalışmalarda en iyi sonuçları veren, insanlar üzerindeki gelişime gerçek değer katan ve ölçen, sektörde başarılı bir iş ortağıdır.  * Müşterimizin bir önceki çalıştığı kurumda verdiğimiz hizmet için düşünceleri
  Daha Fazlası
 • Abbott Türkiye - Seval Aksoy

  Abbott Türkiye

  Seval Aksoy

  İnsan Kaynakları Müdürü*

  Oxygen Consultancy Abbott Turkey için orta düzey yönetici işe alımı projelerinde önemli bir destekte bulundu. Firmanın profesyonel ve şevkli yaklaşımı ile yönetim raporlama yöntemi bizi oldukça etkiledi. Oxygen Consultancy firması pozitif tavrı, güvenilir iş alışkanlıkları, görüşme ve iş yetiştirme tarihlerindeki dakikliği ve sunduğu kalıcı çözümler ile gerçek bir ortak olarak hareket etmektedir

  * Müşterimizin bir önceki çalıştığı kurumda verdiğimiz hizmet için düşünceleri
  Daha Fazlası
 • Dade Behring - Joan Martin

  Dade Behring

  Joan Martin

  Genel Müdür/Yunanistan, OSEE&Turkiye*

  Dade Behring olarak Türkiye’de büyümeye yönelik önemli planlarımız bulunmaktadır. Türkiye’de amaçlarımıza ulaşmak için, en iyi insan sermayesini kullanmak bizim en önemli çözüm yolumuzdur. Oxygen Consultancy ile iş birliği yaparak Finans Müdürü ve başka önemli pozisyonlar için işe alım yaptık.

  Oxygen Consultancy’nin oldukça deneyimli ve uzman danışmanları işe alımlarımızda bize oldukça önemli bir destek sağladı ve şimdiye kadar aldığımız sonuçlardan oldukça memnun kaldık.  * Müşterimizin bir önceki çalıştığı kurumda verdiğimiz hizmet için düşünceleri
  Daha Fazlası
 • Fresenius Kabi - Esat Ozkan

  Fresenius Kabi

  Esat Ozkan

  Genel Müdür*

  Genellikle eleman alımlarında klasik yöntemlere başvuruyorduk.Ancak son dönemlerde artmaya başlayan hatalı seçimlerin önüne geçmek amacıyla bu klasik yöntemlerden vazgeçerek bir uzmana danışmaya karar verdik.Oxygen Consultancy ile yaptığımız son çalışmamızda şirketimiz çok değerli bir yönetici kazandı. Oxygen’a başarılarının devamını dileriz.  * Müşterimizin bir önceki çalıştığı kurumda verdiğimiz hizmet için düşünceleri
  Daha Fazlası