onair_promo

On-Air

Bizden Haberler

Oxygen Bölgelerde Güçleniyor

Oxygen Consultancy, İzmir'in ardından Ankara'da açılan ofisiyle birlikte, Ege ve Anadolu Bölgesi'nde istihdamı güçlendirecek projelere imza atıyor.

Allgeier satın almasından sonra hızlı büyümesine devam eden Oxygen Consultancy, 2010 yılında faaliyete başladığı İzmir’in ardından geçtiğimiz yıl Ankara’da açılan bölge ofisiyle tüm İç Anadolu Bölgesi’nde hem işverenler hem de çalışanlar için önemli fırsatlar sunuyor.

Oxygen Consultancy 2002 yılından bu yana İstanbul'da hizmet verdiği hizmetleri, tüm Türkiye’ye yayma hedefiyle İzmir’den sonra Ankara’da da müşterilerinin yanında olacak.

İnşaat, teknoloji ve sağlık sektöründeki istihdam artışı ve kalitesi, Ankara'nın algısını değiştiriyor. Proje yöneticisi, şantiye şefi, finans müdürü, medikal müdür, yazılım mühendisi, hemşire Ankara'da en çok aranan pozisyonların başında geliyor.

Başta başkentimiz Ankara olmak üzere tüm İç Anadolu artık istihdam anlamında çok önemli fırsatlar sunan bir bölgeye dönüşüyor. Ankara'da, potansiyel iş alanları olarak inşaat, savunma sanayi, enerji, elektronik ve yazılım sektörleri  kalifiye işgücünü çekme anlamında önem kazanıyor.

Çevre illerinden Eskişehir, Çankırı, Konya ve Adana başta olmak üzere birçok yeni yatırım ve proje hayata geçiriliyor.

İstanbul’un ardından diğer tüm illerde de işe alımlarda ilk tercih edilen firma olmayı hedefliyoruz. 

Diğerleri